Home » grundoram, oferta, wiadomości » Dlaczego takie drogie?

Dlaczego urządzenia przeciskowe i maszyny do wbijania rur stalowych Tracto-Technik GmbH &Co. KG mają wyższą cenę od urządzeń oferowanych przez innych producentów?

Wyższa cena nie jest absolutnie spowodowana nadmierną chęcią zysku producenta z Niemiec. Urządzenia przeciskowe ze znakiem TT wykonywane są wg najwyższej technologii. Ich konstrukcja jest efektem kilkudziesięciu lat doświadczeń, a wiele rozwiązań zostało objętych ochroną patentową na całym świecie. Korpusy urządzeń przeciskowych oraz do wbijania rur stalowych wykonywane są z pełnego materiału i jest to znacznie droższy proces w porównaniu z obróbką rury, lecz tylko w ten sposób można zapewnić najwyższe parametry wytrzymałościowe. Materiał , z którego wykonywane są najważniejsze części urządzeń przeciskowych wytwarzany jest wg ścisłej receptury Tracto-Technik i nie jest on dostępny w wolnej sprzedaży. Materiał posiada specjalny skład chemiczny dzięki czemu po odpowiedniej obróbce cieplnej uzyskuje niepowtarzalne parametry wytrzymałościowe.

Można wykonać podobny kształt urządzeń, ale prawdziwe zalety produktów TRACTO-TECHNIK zawarte są w ich wnętrzu, a najlepszym sprawdzianem funkcjonalności, jakości i wytrzymałości jest rzeczywista budowa. Tam nasze GRUNDOMATY i GRUNDORAMY czują się najlepiej.

Potwierdzeniem uzyskania przez TRACTO-TECHNIK najwyższej na świecie technologii w produkcji urządzeń przeciskowych jest wyprodukowanie urządzenia APOLLO, którego parametry pozwalają na wbijanie rury stalowej o średnicy 4000mm. Jest to jedyne takie urządzenie na świecie i kilkukrotnie przewyższa osiągnięcia naszej konkurencji w wbijaniu rury stalowej.
W roku 2012 TRACTO-TECHNIK GmbH&Co. KG obchodzi 50 lecie działalności jako producent urządzeń do technologii bezwykopowych, a jednym z pierwszych produktów TT były właśnie pneumatyczne urządzenia udarowe. TRACTO-TECHNIK jest obecnie najstarszym na świecie producentem ściśle związanym z branżą technologii bezwykopowych.
Wszystko można próbować skopiować lecz historia i wieloletnie doświadczenie w produkcji tak specyficznych urządzeń pozostaje wartością bezcenną.

Można oczywiście produkować tańsze urządzenia przeciskowe, ale na pewno nie można o nich mówić, że są takie same jak produkty TRACTO-TECHNIK, ponieważ jest to nieuczciwe. Jeżeli faktycznie tak by było to nie mielibyśmy żadnych szans sprzedawać rocznie kilka tysięcy urządzeń na całym świecie.

Ciekawy szczegółów

Musisz być zalogowany aby wysłać wiadomość.