Home » grundoram, oferta, wiadomości » Urządzenie do wbijania rur stalowych – GrundoRAM

GrundoRAMy są rodziną najmocniejszych i najtrwalszych maszyn do wbijania rur stalowych na świecie. GRUNDORAM Apollo jako jedyne urządzenie na naszym globie wbija rury stalowe o średnicy 4000mm. Swój sukces GRUNDORAM „F” zawdzięcza najwyższej technologii wykonania oraz niepowtarzalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym. Urządzenie do wbijania rur stalowych zostało pozbawione jakichkolwiek połączeń gwintowych w swojej konstrukcji. Miejsca połączeń gwintowych są najsłabszym ogniwem urządzeń wytwarzających udar. Tłok wykonywany jest z dwóch części o różnych parametrach wytrzymałościowych, a korpus nie zależnie od średnicy urządzenia produkowany jest z pełnego materiału (wałka). Materiał na konstrukcję GRUNDORAM wytwarzany jest wg specjalnej receptury TRACTO-TECHNIK GmbH.

Niskie zużycie powietrza (niskie koszty eksploatacji) oraz niezawodność w każdych warunkach zapewniają uszczelki teflonowe.

Maszyny do wbijania rur stalowych występują również w odmianie „MINI” z biegiem wstecznym,znajduje on zastosowanie w szczególnie ciasnej zabudowie oraz w krakingu dynamicznym. GRUNDORAM jest tylko jeden, pozostałe urządzenia mają jedynie podobny wygląd.

Wg uśrednionych danych tłok GRUNDORAMa uderza rocznie ok. 25 000 000 razy, a okres eksploatacji przekracza często 10 lat.

Ciekawy szczegółów

Musisz być zalogowany aby wysłać wiadomość.