O firmie

DTA-TECHNIK Sp. z o.o. to firma, która powstała dzięki pasji czworga in­ży­nie­rów różnych dziedzin. Ich wcześniejsze doświadczenie zawodowe i ogromne zaangażowanie, do dziś owocują sukcesami w kwestii propagowania i wpro­wa­dzania na polski rynek najnowocześniejszych i proekologicznych technologii bezwykopowych. Podjęty wysiłek, postępy oraz profesjonalizm w działaniu, szybko zauważył i docenił wiodący światowy producent urządzeń do technik bezwykopowych – niemiecka firma TRACT-TECHNIK GmbH, działająca w tej dziedzinie już od ponad 50 lat. I tak nawiązana wówczas współpraca trwa już ponad 10 lat.

Dziś DTA-TECHNIK to coś więcej niż firma, to przede wszystkim miejsce, gdzie liczy się rzetelna i pełna informacja. Ambitna stawiająca na osobisty rozwój kadra, pozostaje zawsze w ścisłym kontakcie zarówno z nowościami technologicznymi jak i z realiami polskiego rynku maszyn budowlanych. Działający równolegle Instytut Technik Bezwykopowych, to źródło wiedzy teoretycznej i praktycznej, nie tylko dla „ludzi z branży”, ale także dla projektantów, samorządów oraz studentów.

Przy propagowaniu nowej, nieznanej jeszcze szerszym kręgom technologii, która jednak za chwilę stanie się wszechobecna i niezastąpiona, niezwykle ważna jest „praca u podstaw”. A nie ma tu ważniejszych odbiorców od dzieci. Staramy się więc przekazać im nowy kierunek, w którym zmierza dzisiejszy świat. Przyjazny środowisku, ale przede wszystkim ludziom. Nie zakłócający porządku dnia codziennego i poprawiający poziom życia.

Osobiście moim marzeniem jest aby nasza pasja okazała się zaraźliwa i dzię­ki temu w coraz większym gronie wspólnie zaczniemy zmieniać otaczający nas świat na lepsze wykorzystując nowoczesne technologie bezwykopowe. Jest to dla mnie szczególnie ważne, gdyż sam zaliczam się do grona założycieli DTA-TECHNIK.

Tomasz Derwich – Prezes Zarządu